Švýcarské Alpy|Dovolená|Last Minute

Luxusní hotely ve Švýcarsku - Švýcarsko 2023

Aktuální nabídka ubytování v luxusních hotelech ve Švýcarsku. Skvělé luxusní hotely ve Švýcarsku s bazénem a wellness. All Inclusive dovolená v čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy letecky. Přepychové pobyty levně. Švýcarsko 2023.

Luxusní hotely Švýcarsko 2023

Dovolená Švýcarsko v létě 2023 v letovisku Švýcarské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování City, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 2. červen až neděle 4. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 5990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Švýcarska a dlouhodobou předpověď počasí ve Švýcarsku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení City 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Luxusní hotely ve Švýcarsku - Švýcarsko 2023
City
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená ve Švýcarsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování City od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 10. července do středy 12. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 41 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Švýcarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Švýcarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5990,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení City je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Luxusní hotely Švýcarsko 2023
City
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Švýcarsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Švýcarské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování City, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 24. červenec až středa 26. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 55 dní za aktuální cenu 5990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Švýcarska a dlouhodobou předpověď počasí ve Švýcarsku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení City 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Luxusní hotely ve Švýcarsku - Švýcarsko 2023 - City
City
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená ve Švýcarsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování City od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 31. srpna do soboty 2. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 93 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Švýcarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Švýcarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5990,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení City je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Luxusní hotely ve Švýcarsku - Švýcarsko 2023 - City
City
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Švýcarsko na podzim 2023 v letovisku Švýcarské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování City, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 6. září až pátek 8. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 99 dní za aktuální cenu 5990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Švýcarska a dlouhodobou předpověď počasí ve Švýcarsku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení City 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Luxusní hotely ve Švýcarsku - Švýcarsko 2023 - City
City
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená ve Švýcarsku na podzim 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování City od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 16. září do pondělí 18. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 109 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Švýcarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Švýcarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5990,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení City je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Luxusní hotely Švýcarsko 2023 - City
City
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (5 hodnocení)

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Dovolenou Švýcarsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Švýcarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Švýcarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Švýcarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Švýcarsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt ve Švýcarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Švýcarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Francie luxusní hotely, Francouzská Polynésie luxusní hotely, Guadeloupe luxusní hotely nebo například dovolenou Chorvatsko luxusní hotely? Další možností je třeba Itálie luxusní hotely.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Švýcarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Švýcarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Švýcarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Švýcarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Švýcarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Švýcarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Švýcarsko nebo sekci dovolená s dětmi.