Švýcarské Alpy|Dovolená|Last Minute

Dovolená St. Moritz 2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku St. Moritz 2023. Zájezdy do Švýcarska za nejvýhodnější ceny online. St. Moritz All Inclusive - pobyty Švýcarsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená St. Moritz 2023

Dovolená Švýcarsko v létě 2023 v letovisku St. Moritz v ?hvězdičkovém ubytování Horskými vláčky po Švýcarsku, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 8. červen až pondělí 12. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 78 dní za aktuální cenu 7790,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Švýcarska a dlouhodobou předpověď počasí ve Švýcarsku.
Dovolená St. Moritz 2023
Horskými vláčky po Švýcarsku
★★
 
  • 7 790 Kč

Detail

Dovolená ve Švýcarsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě St. Moritz v ?hvězdičkovém ubytování Horskými vláčky po Švýcarsku III - Švýcarské uniká od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 19. července do úterý 25. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 119 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Švýcarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Švýcarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 13590,- Kč.
Dovolená St. Moritz 2023
Horskými vláčky po Švýcarsku III - Švýcarské uniká
★★
 
  • 13 590 Kč

Detail

Dovolená Švýcarsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku St. Moritz v ?hvězdičkovém ubytování Horskými vláčky po Švýcarsku II, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 15. srpen až neděle 20. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 146 dní za aktuální cenu 8990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Švýcarska a dlouhodobou předpověď počasí ve Švýcarsku.
Dovolená St. Moritz 2023 - Horskými vláčky po Švýcarsku II
Horskými vláčky po Švýcarsku II
★★
 
  • 8 990 Kč

Detail

Dovolená ve Švýcarsku na podzim 2023 v lokalitě St. Moritz v ?hvězdičkovém ubytování Švýcarsko s výletem horským expresem od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 9. září do středy 13. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 171 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Švýcarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Švýcarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 7790,- Kč.
Dovolená St. Moritz 2023 - Švýcarsko s výletem horským expresem
Švýcarsko s výletem horským expresem
★★
 
  • 7 790 Kč

Detail

Dovolená Švýcarsko na podzim 2023 v letovisku St. Moritz v ?hvězdičkovém ubytování Horskými vláčky po Švýcarsku, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 14. září až pondělí 18. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 176 dní za aktuální cenu 7790,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Švýcarska a dlouhodobou předpověď počasí ve Švýcarsku.
Dovolená St. Moritz 2023 - Horskými vláčky po Švýcarsku
Horskými vláčky po Švýcarsku
★★
 
  • 7 790 Kč

Detail


Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Dovolenou St. Moritz 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Švýcarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Švýcarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Švýcarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Švýcarsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt ve Švýcarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Švýcarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2023, dovolenou Francie 2023, dovolenou Chorvatsko 2023/2024 nebo například dovolenou Itálie 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Jordánsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Švýcarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Švýcarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Švýcarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Švýcarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Švýcarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Švýcarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená St. Moritz nebo sekci dovolená s dětmi.