Švýcarské Alpy|Dovolená|Last Minute

Dovolená Ženeva 2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Ženeva 2023. Zájezdy do Švýcarska za nejvýhodnější ceny online. Ženeva All Inclusive - pobyty Švýcarsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Ženeva 2023

Dovolená Švýcarsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Ženeva v ?hvězdičkovém ubytování Krásy Švajčiarska, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 14. červenec až úterý 18. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 114 dní za aktuální cenu 11401,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Švýcarska a dlouhodobou předpověď počasí ve Švýcarsku.
Dovolená Ženeva 2023
Krásy Švajčiarska
★★
 • 12 001 Kč
 • 11 401 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Švýcarsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Ženeva v ?hvězdičkovém ubytování Horským expressem pod Mont Blanc od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 15. srpna do pondělí 21. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 146 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Švýcarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Švýcarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 12950,- Kč.

  Atributy: děti do 15 let, u jezera, průvodce.


  Horským expressem pod Mont Blanc

  • Perly okolo Ženevského jezera.
  • Jízdy horskými železnicemi.
  • Návštěva francouzského města Chamonix.
  • Výhledy na nejvyšší horu Evropy - Mont Blanc.


  Ženevské jezero je největším alpským jezerem. Má tvar půlměsíce a ze dvou třetin je švýcarské, zbytek patří Francii. Jeho hladiny čeří parníky, plachetnice i ušlechtilé labutě. Na jeho březích se nachází mnoho malebných vesniček a historických měst. Jedním takovým je třeba městečko Vevey, které je centrem vinařství a čokolády. Na východním břehu najdete středověký hrad Château de Chillon, jedno z nejnavštěvovanějších míst ve Švýcarsku. Terasovité vinice v okolních kopcích jsou známé jako Vaudská riviéra. Chamonix leží na úpatí Mont Blancu v nadmořské výšce 1 035 metrů. Pyšní se úchvatným okolím se zelenými svahy horských údolí i věčně zasněženými vrcholy.

  1. - 1. den

  :

  Odjezd ve večerních hodinách, noční přesun do Švýcarska.

  2. - 2. den

  :

  V ranních hodinách příjezd do západní části Švýcarska. GOLDENPASS – cesta horským expressem z městečka Zweisimmen do Montreux. Vlak projíždí skrze horská sedla a v závěru sjíždí k Ženevskému jezeru. ŽENEVSKÉ JEZERO – největší jezero v Alpách leží na rozmezí Švýcarska a Francie. LAVAUX – ve svazích nad jezerem se nacházejí slavné
  vinice.

  3. - 3. den

  :

  ŽENEVA – třetí největší město Švýcarska stálo u zrodu Československa a je sídlem světových organizací. Prohlídka historického centra města, které je centrem švýcarského hodinářství. Procházka podél Ženevského jezera, kterému vévodí 140 metrů vysoký vodotrysk Jet d‘Eau. Zastávka u Paláce národů - sídla OSN. LAUSANNE – ve svazích nad Ženevským jezerem se rozprostírá město s malebným
  centrem, kterému dominuje katedrála.

  4. - 4. den

  :

  CHAMONIX – legendární francouzské letovisko leží pod nejvyšší evropskou horou – Mont Blanc 4808 m. AIGUILLE DU MIDI 3842 m – výjezd lanovkou na vyhlídkové místo přímo v masivu hory Mont Blanc. V odpoledních hodinách výjezd lanovkou do protějšího masivu s možností kratší pěší túry a na závěr dne procházka centrem Chamonix.

  5. - 5. den

  :

  EMOSSON – vysoko v horách pod alpskými ledovci leží malebná přehrada. Za pěkného počasí je z hráze přehrady přímo vidět na vrchol Mont Blanc. Možnost pěší túry podél přehradní nádrže. MARTIGNY – návštěva římského amfiteátru, který se nachází v hlubokém údolí řeky Rhóny.

  6. - 6. den

  :

  CHILLON – možná nejkrásnější i nejzachovalejší hrad ve Švýcarsku se zvedá přímo z vodní hladiny Ženevského jezera. Hrad sloužil jako děsivá věznice i honosné sídlo. Branami prošel mimo jiných i básník Byron, který má zde svůj podpis. Od hradu pěší vycházka (3 km) po promenádě podél Ženevského jezera do přilehlého města Montreux. ROCHERS DE NAYE 2042 m – výjezd horskou ozubnicovou železnicí na vrchol s výhledy na Ženevské jezero a vrcholky Alp i pohoří Jura. MONTREUX – zbytek dne strávíte v turisticky oblíbeném městě ležícím na břehu
  jezera, které si oblíbily i slavné osobnosti. Možnost
  návštěvy studia, ve kterém nahrávala skupina Queen.
  Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

  7. - 7. den

  :

  Návrat v ranních hodinách.

  Cena zahrnuje:

  přeprava, 4x ubytování, 4x snídaně a průvodce

  Cena nezahrnuje:

  Tričko

  Slevy:


  - Děti do 15 let
  - Dětská sleva
  - OZP
  - Rodinná sleva
  - Seniorská
  - Skupinová (nad 6 osob)
  - Sleva pro stálé klienty
  - 200,- Kč Sleva za včasný nákup
  - Váleční veteráni a vojáci
  Dovolená Ženeva 2023
  Horským expressem pod Mont Blanc
  ★★
   
  • 12 950 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

  Dovolenou Ženeva 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Švýcarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Švýcarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Švýcarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Švýcarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Švýcarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Švýcarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2023, dovolenou Kypr 2023, dovolenou Maďarsko 2023/2024 nebo například dovolenou Madeira 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Švýcarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Švýcarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Švýcarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Švýcarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Švýcarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Švýcarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Ženeva nebo sekci dovolená s dětmi.